Materac Hilding Zorba został zbudowany na bazie 7-strefowej sprężyny kieszeniowej. Takie rozwiązanie sprawia, że ten model jest wyjątkowo komfortowy i wygodny, a także zapewnia regenerację całego organizmu. Kto powinien wybrać ten materac kieszeniowy i czym on się charakteryzuje? Podpowiadamy.

Hilding Zorba – co warto wiedzieć o tym materacu kieszeniowym?

Materac kieszeniowy Hilding Zorba to wysokiej jakości model, oparty na 7-strefowej sprężynie kieszeniowej. Materac ten zapewnia doskonałe podparcie dla kręgosłupa, a także bardzo dobre dopasowanie do budowy anatomicznej. Bez względu na pozycję snu, użytkownik czuje, że jego głowa, ramiona, biodra i nogi są podparte i cała noc upływa na relaksującym i spokojnym śnie. Wkład materaca został obłożony dwiema różnymi piankami: FlexiFoam oraz lateksową. Pianka FlexiFoam to innowacyjny typ pianki poliuretanowej, który charakteryzuje się bardzo dobrą plastycznością oraz elastycznością. Dodatkowo ta pianka przystosowuje się do kształtu ciała użytkownika i zapewnia wysoki komfort w trakcie snu. Z kolei pianka lateksowa jest wytrzymała, elastyczna i bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika. Pianka lateksowa cechuje się także odbojnością i jest uznawana za dobry materiał dla alergików. Połączenie tych dwóch pianek razem z 7-strefowymi sprężynami kieszeniowymi to innowacyjne rozwiązanie, które sprawia, że użytkownik może spać komfortowo i bardzo wygodnie. Właśnie dlatego każdy, kto zastanawia się nad tym, jaki materac kieszeniowy wybrać, może zdecydować się na model Hilding Zorba. Ten materac stworzony został przez renomowanego producenta, czyli markę Hilding. Firma ta znajduje się w światowej czołówce producentów materacy, łóżek i stelaży, słynie z wysokiej jakości swoich produktów i zastosowania nowych technologii oraz innowacji.

Materace kieszeniowe Hilding Zorba – w jakich rozmiarach są produkowane?

Kieszeniowe materace do spaniaJaki rozmiar materaca kieszeniowego Zorba wybrać? Materace te produkowane są w następujących rozmiarach: 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200. Dla użytkowników, którzy śpią samodzielnie i zależy im na najwyższym komforcie snu oraz swobodzie ruchów, polecany jest materac kieszeniowy 120×200. Taka szerokość materaca zapewnia wygodę i brak problemów z regeneracją organizmu w nocy. Materac do spania 120×200 zapewnia podparcie dla kręgosłupa, pozwala na swobodne wyciągnięcie rąk i nóg oraz sprawia, że ciało jest rozluźnione i wypoczęte. Materace kieszeniowe 120×200 są więc doskonałym rozwiązaniem dla tych użytkowników, dla których podstawą jest najwyższy komfort wypoczynku. Dla par polecane są z kolei większe modele, o szerokości od 140 centymetrów do 180 centymetrów. Małżonkowie mogą także zdecydować się na zakup dwóch osobnych materacy, dzięki czemu nie będzie problemu z ruchami drugiego partnera w trakcie snu.

Jakie są zalety spania na materacu kieszeniowym Hilding Zorba?

Materace kieszeniowe Hilding Zorba posiadają sporo zalet, a wśród nich można wyróżnić nastepujące:

  • siedem stref twardości, umożliwiających optymalne dopasowanie się do budowy anatomicznej użytkownika,
  • model antyalergiczny, który nie zawiera żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia lub alergizujących,
  • materac odwracalny, o dwóch twardościach, dzięki czemu można dopasować twardość do swoich potrzeb, przy czym warto pamiętać o regularnym odwracaniu materaca, aby zachować dobry poziom wentylacji i wysoką higienę snu,
  • 5 lat gwarancji od producenta,
  • innowacyjne połączenie 7-strefowych sprężyn kieszeniowych oraz pianki FlexiFoam i lateksu,
  • do materaca dołączony jest elegancki pokrowiec Silver, który posiada strukturę przepuszczającą powietrze i zapewniającą optymalną wentylację, a pokrowiec ten można prać maksymalnie w 60 stopniach Celsjusza.

Materac Hilding Zorba to świetne rozwiązanie dla par, a także seniorów. Konstrukcja tego modelu sprawia, że sen jest wyjątkowo komfortowy, wygodny i zapewnione jest odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Materac ten ułatwia także obracanie się i wstawanie oraz dopasowuje się do ruchów użytkownika.