CUREM .REG jest materacem piankowym, który zapewnia komfort na najwyższym poziomie – również wtedy, gdy ma za zadanie wspierać kręgosłup dwóch osób na raz!

Doskonały wybór dla par

Wybór materaca dla pary jest niestety jeszcze trudniejszy niż podjęcie decyzji w przypadku jednej osoby. Jest to spowodowane odmiennymi preferencjami i potrzebami, a także różnym wzrostem i masą ciała. Na co w takim razie zwracać uwagę, aby uniknąć porannego bólu pleców i złego humoru wynikającego z nieudanego nocnego wypoczynku? Podstawowe parametry to oczywiście wypełnienie i twardość. O pierwszy aspekt nie należy się martwić – współczesne materace nie składają się już ze skrzypiących sprężyn utrudniających sen w prawidłowej pozycji ciała. Nowoczesne wypełnienie to na przykład pianki o różnych właściwościach, które wyróżniają się zróżnicowanymi cechami zapewniającymi prawidłowe podparcie kręgosłupa i mięśni. Jeśli chodzi o kwestie związane z twardością wyrobu, najlepiej wybrać uniwersalny, średni lub twardy poziom – produkty tego typu dopasowują się do ciała i zapewniają dobry sen niezależnie od masy ciała. Kolejną cechą, na którą trzeba zwrócić uwagę jest to, czy materac zapewnia odpowiednią wentylację.

CUREM .REG – najważniejsze właściwości

CUREM .REG - dla kogo będzie idealnym wyborem?CUREM .REG to produkt, który jest przedstawicielem materace Curem by Hilding – certyfikowanych wyrobów najwyższej jakości. Jest twardy, a więc najlepiej sprawdzi się w przypadku osób o wadze powyżej 80 kg. Należy jednak pamiętać o tym, że twardość jest odczuciem subiektywnym i w dużej mierze zależy od preferencji i przyzwyczajeń. Jedną z cech, która sprawia, że materac CUREM .REG jest tak wygodny, jest to, iż został podzielony na siedem stref twardości. Takie rozwiązanie sprawia, że produkt idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika i zapewnia niespotykane wsparcie dla kręgosłupa, który jest szczególnie narażony na ból w dobie pracy i nauki przy komputerze. Produkt łączy trzy rodzaje pianek – Serene, Fusion oraz Visco. Każda z nich posiada nieco inne właściwości, które w połączeniu sprawiają, że produkt zapewnia zdrowy i komfortowy sen. Wentylacja wewnątrz wkładu jest na bardzo wysokim poziomie, a cechy pianki Serene sprawiają, że jest to produkt, który idealnie redukuje naciski. Model ten jest antyalergiczny, a więc doskonale sprawdzi się również w przypadku, gdy jedna z osób albo cała para cierpi z powodu alergii lub nadwrażliwej skóry. Bardzo istotny jest również fakt, iż posiada wysoki poziom absorpcji drgań – dzięki temu zmiana pozycji partnera w nocy już nigdy nie będzie problemem!

Kto jeszcze może skorzystać z zalet produktu?

Odpowiedni materac może mieć naprawdę ogromny wpływ na samopoczucie w ciągu dnia oraz na złagodzenie dolegliwości bólowych. Kto jeszcze w takim razie może skorzystać z licznych zalet materaca CUREM .REG? Tak naprawdę każdy, kto ceni wysoką jakość produktów do spania i preferuje nocny wypoczynek na twardym, piankowym podłożu. Jednak ze względu na jego właściwości jest szczególnie polecany dla osób o nieco większej masie ciała – głównie ze względu na stopień twardości. Idealnie sprawdzi się także u użytkowników, którzy cenią odporność na eksploatację oraz łatwość w utrzymaniu – pokrowiec bez obaw można prać w temperaturze do 40°C.

Poszukiwania idealnego materaca dla par właśnie mogą się zakończyć! Jeśli wszystkie powyższej właściwości brzmią zachęcająco, nie ma się nad czym zastanawiać – to produkt idealny.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/