Szukasz materaca do spania, któremu możesz w pełni zaufać? Zastanawiasz się, jaki produkt zapewni tobie i twoim najbliższym całkowite bezpieczeństwo oraz komfort? Jeśli jeszcze takiego nie znalazłeś to koniecznie zapoznaj się z naszym świetnym materacem ze statusem wyrobu medycznego! 

Certyfikat Oeko-Tex 

Hilding Fandango to materac, który został nagrodzony wieloma odznaczeniami. Jednym z nim jest Certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Mówi on o tym, że do produkcji materaca użyto materiałów wolnych od szkodliwych substancji, które mogłyby mieć negatywny wpływ na twoje zdrowie czy ogólne samopoczucie. Dzięki temu, masz pewność, że Hilding Fandango to produkt całkowicie bezpieczny dla Ciebie i twojej rodziny. Co więcej, materac sprawdzi się też świetnie w przypadku alergików. Pokrowiec Medi-cover, w który ubrano produkt, jest antyalergiczny i potrafi hamować tworzenie i gromadzenie się pleśni. Likwiduje on pokarm roztoczy, nie używając przy tym niebezpiecznych substancji chemicznych, które mają szkodliwy wpływ na środowisko. Można go w łatwy sposób zdjąć i wyprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, by zachować optymalną higienę i środowisko snu.

Status produktu medycznego 

Hilding Fandango - materac nagrodzony certyfikatami Materac Hilding Fandango posiada status produktu medycznego. Co to oznacza? Ta nagroda mówi o tym, że materac spełnił wszelkie restrykcyjne wymagania dyrektyw unijnych nowego, globalnego podejścia. Wzięto pod uwagę kwestie bezpieczeństwa użytkowników oraz ochronę zdrowia i środowiska. Materac został tak skonstruowany, by zapewniać stabilizację kręgosłupa oraz pomagać w regeneracji mięśni. Jego wkład został zbudowany z inteligentnych sprężyn kieszeniowych, które mają za zadanie utrzymywać świetną elastyczność punktową. Hilding Fandango potrafi dopasowywać się do budowy anatomicznej ciała, zapewniając mu wsparcie i odprężenie. Posiada aż siedem stref o różnej twardości. Hilding Fandango ułatwia wstawanie z łóżka i obracanie się na nim. Producenci zadbali o to, by spełniał on wymagania osób, które cierpią na bóle pleców i potrzebują dodatkowego wsparcia i stabilizacji.

Certyfikat jakości AEH

Materace Hilding zostały skrupulatnie przebadane, by uzyskać Certyfikat jakości AEH. Przy pomocy niezależnego Szwajcarskiego Instytutu AEH, Hilding Fandango poddano szczegółowym analizom i rygorystycznym testom. Wzięto pod uwagę jego ergonomię, higienę, klimat i trwałość. To wszystko pozwoliło na przyznanie mu należytego certyfikatu w Laboratorium Sleep-Lab. Kupując materac Hilding Fandango zyskujesz produkt najwyższej jakości, który posłuży Ci przez wiele lat. W razie jakichkolwiek problemów, obejmujących jego pracę, oferujemy Ci aż 5 lat gwarancji.

Materace do spania, w tym Hilding Fandango, dostępne w naszej ofercie to produkty, którym zaufały już miliony. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i zamów swój egzemplarz już dziś!

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/