Jesteś świeżo upieczonym rodzicem lub spodziewasz się dziecka? Planujesz zakup materaca do łóżeczka i nie wiesz, na jaką ofertę się zdecydować? Koniecznie przeczytaj ten artykuł, w którym doradzimy Ci, jaki produkt wybrać.

Nieprzemakalność 

Materace dla noworodka powinny posiadać kilka niezbędnych cech. Po pierwsze, muszą być nieprzemakalne. Hilding Dobranocka to produkt, który dedykowany jest dla niemowląt już od pierwszych dni życia. Jest to bardzo popularny materac, który wykonano z elastycznej i niezwykle przewiewnej pianki FlexiFoam. Produkt ma specjalne nacięcia, które ułatwiają jego wentylację i pozwalają zachować odpowiednią higienę i środowisko snu. Materac został ubrany w nowoczesny pokrowiec Lotus, który uszyto z materiałów wolnych od wybielaczy optycznych. Jest on odporny na wodę oraz substancje oleiste, a wszelkie zabrudzenia można bardzo łatwo usunąć – wystarczy zebrać zabrudzenie wilgotną ściereczką. W razie większych plam, pokrowiec możesz w łatwy sposób zdjąć i wyprać w temperaturze do 40 stopni Celsjusza. Nie musisz obawiać się o zniszczenie czy zmechacenie materiału, ponieważ pokrowiec jest również odporny na wszelkie uszkodzenia.

Przemyślana konstrukcja  

Jakie materace dla noworodka są polecane?Okres niemowlęcy to czas intensywnego rozwoju dziecka. Dobór odpowiedniego wkładu do łóżeczka, może wspomóc ten proces. Kolejny produkt idealny dla noworodków to Hilding Kołysanka. Jest to dwustronny materac, a każda ze stron odznacza się różną twardością. Wkład materaca skonstruowano z bardzo przewiewnej i plastycznej pianki FlexiFoam, którą dodatkowo utwardzono warstwą kokosu i lateksu. Dzięki temu, materac chroni maluszka przed wilgocią oraz przemoczeniem. Producenci zadbali, by Hilding Kołysanka zapewniał dziecku odpowiednie wsparcie oraz pomagał w rozwoju kręgosłupa podczas snu. Materac pozwala zachować odpowiednią pozycję snu. Wielu rodziców, którzy zdecydowali się na ten produkt, zauważyło znaczną poprawę w jakości snu ich pociech.

Bezpieczeństwo 

Każdy rodzic pragnie, by ich maluch był bezpieczny. Materace do spania dla noworodków, powinny być tak skonstruowane, by zapewniać dziecku odpowiednią ochronę. W tej roli idealnie sprawdzi się Hilding Safety Smyk. Jest to produkt, który stworzono z myślą o bezpieczeństwie malucha. Wkład materaca wyprofilowano w taki sposób, aby jego zewnętrzne krawędzie były wyższe, a całość przypominała kształt łódki. Dzięki temu, istnieje mniejsze ryzyko, że dziecko wypadnie z łóżeczka podczas snu. Ponadto, Hilding Safety Smyk możesz zabrać w daleką podróż, na wakacje lub wykorzystać, jako przewijak. Jest to niezwykle uniwersalny produkt, chętnie kupowany przez rodziców.
Wejdź na naszą stronę ABC Snu i zakup swój egzemplarz już dziś, by zapewnić swojemu dziecko komfort, bezpieczeństwo i wspomóc jego prawidłowy rozwój.