Szukając materaca do spania z pewnością można zauważyć, że aktualnie w ofertach sklepów z meblami sypialnianymi znaleźć można najróżniejsze marki materacy. Jedną z nich jest Hilding Anders – producent uważany za jednego z najlepszych na polskim rynku. To wszystko dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów oraz zaawansowanych wypełnień w produkowanych modelach. W ten sposób materace gwarantują ergonomiczny, higieniczny oraz niezwykle efektywny sen, który znacznie poprawia jakość życia. Dlaczego?

Materace od Hilding Anders

Hilding Anders to wiodący producent materacy, który produkuje je zgodnie z wyznawaną przez siebie filozofią. Dotyczy ona głównie zapewnieniu klientowi zdrowego oraz regenerującego snu, który zależy od kilku czynników. Są to:

  • ergonomia, czyli odpowiednie dopasowanie do potrzeb użytkownika,
  • mikroklimat, czyli zastosowanie w materacach antyalergicznych oraz prozdrowotnych rozwiązań,
  • higiena, czyli umożliwienie utrzymania materaca w jak największej czystości,
  • wzornictwo, czyli materace od Hilding Anders są nie tylko funkcjonalne, ale także posiadają niezwykle elegancki wygląd,
  • wytrzymałość, czyli materace produkowane są z najlepszych materiałów, które gwarantują ich wytrzymałość i trwałość,
  • ochrona środowiska, czyli materace tworzone są zgodnie z aktualną ustawą o ochronie środowiska, odpady są segregowane, a chemikalia oraz inne szkodliwe substancje nie są stosowane.

Materace Hilding - najlepsze na rynkuOdpowiednio dobrany do potrzeb użytkownika materac wspomaga zachowanie zdrowia oraz prawidłowej kondycji kręgosłupa. Materace od Hilding Anders można spotkać pod własnymi markami – Hilding lub Curem, ale także produkowane są dla innych dystrybutorów – Natura i Galaxy dla Agata Meble, Immensity dla Black Red White, czy też dla mniejszych graczy jak Pan Materac czy Senpo. Innowacyjnym produktami produkowanymi dla EMBE Sp. z o.o są materace SleepMed, które posiadają status wyrobu medycznego.

 

Czym są materace SleepMed?

Hilding Anders stworzyło materace pod nazwą SleepMed, które cechują się właściwościami sprzyjającymi zdrowiu – posiadają certyfikat AEH. Dodatkowo odznaczają się możliwością regulacji twardości, co znacznie poprawia komfort użytkowania i zapewnia zdrowy sen. Ponadto bogaty w różne wypełnienia asortyment ułatwia poszukiwanie materaca idealnego. SleepMed oferuje materace piankowe, które w swoim wkładzie mają innowacyjną i niezwykle komfortową piankę termoelastyczną. Dodatkowo SleepMed oferuje także materace ortopedyczne, które pomagają przy profilaktyce schorzeń kręgosłupa spowodowanych siedzącym trybem życia lub nieodpowiednio dobranym materacem. Umożliwiają również fizjologiczne zachowanie krzywizn kręgosłupa, co pomaga w leczeniu np. wady postawy. Sklepy z materacami SleepMed funkcjonują w całej Polsce, dzięki czemu bez trudu znajdziemy punkt, w którym będziemy mogli poznać bliżej te produkty.

Człowiek średnio przesypia ⅓ swojego życia, dlatego warto spędzać ten czas na najlepszym materacu od Hilding Anders. W wielu sklepach można nabyć nie tylko wedle tej samej filozofii wyprodukowane materace dla innych dystrybutorów. Ciekawym rozwiązaniem są także materace SleepMed, które w prawidłowy sposób zapewnią zdrowy i komfortowy sen.