Materace nawierzchniowe to produkty, które są w stanie poprawić jakość Twojego snu za niewielkie pieniądze. Topper nakłada się na powierzchnię do spania, np. kanapę czy stary materac. Przyda się w sytuacji, gdy obecny produkt stał się mniej wygodny i powoduje, że rano wstajesz zmęczony z małą ilością energii. Często decydują się na niego osoby, które nie chcą lub nie mają pieniędzy na wymianę swojego materaca i szukają innych rozwiązań. Topper dobierzesz do swoich oczekiwań i preferencji. Ponadto, produkty tego typu możesz w łatwy sposób zwinąć i zabrać w podróż, na wakacje czy na pole namiotowe. Materace nawierzchniowe to świetne produkty o uniwersalnym przeznaczeniu.

Podwyższenie twardości

Jeśli Twój obecny materac okazał się za miękki i wpływa to negatywnie na komfort snu to koniecznie zainteresuj się produktem Hilding Bass. Jest to materac nawierzchniowy, który wykonano ze sprężystej pianki Velvet Touch. Jej zadaniem jest podwyższyć poczucie twardości i zachować elastyczność i sprężystość. Materac umożliwia sprawną wentylację i charakteryzuje się dobrą oddychalnością, dlatego sprawdzi się w przypadku alergików.  Pokrowce dostępne w zestawie są niezwykle miłe i miękkie w dotyku. Kupując ten topper, nie będziesz musiał inwestować dużej sumy pieniędzy w nowy materac.

Najchętniej wybierane materace nawierzchnioweWyrównanie powierzchni

Śpisz na kanapie lub innym materacu, które mają nieregularną powierzchnię? Hilding Tenor to produkt, którego zadaniem jest wyrównanie podłoża do spania i poprawa komfortu wypoczynku. Model ten został skonstruowany z niezwykle elastycznej pianki FloFom, która wykazuje właściwości chłodzące. Także odpowiednia wentylacja wewnątrz wkładu zapewnia optymalne środowisku snu. Ten materac nawierzchniowy został odznaczony certyfikatem Oeko-tex Standard 100, co oznacza, że do jego produkcji nie użyto materiałów niebezpiecznych dla Twojego zdrowia. Z tego powodu Hilding Tenor sprawdzi się świetnie w przypadku alergików.

Zmniejszenie twardości podłoża

Zbyt twardy materac może powodować przykre bóle kręgosłupa czy nawet całego ciała. Jeśli masz taki problem to zastanów się nad zainwestowaniem pieniędzy w topper Hilding Alt. Jest to produkt, który ma za zadanie ochronić Twój bazowy materac, a przy tym nadać mu miękkości. Został zbudowany z termoelastycznej pianki Visco, a dodatkowo usztywniono go 1 cm pianki Flexifoam. Jego wierzchnia warstwa reaguje na temperaturę ciała i zwiększa uczucie miękkości oraz komfortu. Materac zapakowano próżniowo oraz zrolowano, aby ułatwić Ci jego transport i przechowywanie. W razie jakichkolwiek problemów oferujemy Ci aż 15 lat gwarancji.

Materace wzbogacone o odpowiednio dobrane toppery to gwarancja głębokiego i regenerujące snu. Warto poznać zbawiennie właściwości materaców nawierzchniowych i wykorzystać je w swojej sypialni.